EBA Koolituskeskus avati veebruaris 2014. Kolme tegevusaasta jooksul on koolitatud tuhandeid inimesi.

Mida me

tegelikult teeme?

Koolitame

Meie põhitegevuseks on koolitustegevus, mis jaguneb peamiselt kaheks: joogikoolitused ning teeninduskoolitused. Lisaks meelelahutuskoolitused. Koolitustele on oodatud ka kõik need, kes pole varasemalt baarindusega kokku puutunud, kuid sooviksid rohkem teada sellest põnevast lõputute võimalustega kokteilikunsti maailmast. Meelepärase koolituse leiab endale igaüks!

Baarmen, kui elukutse

Baarmenite algkoolituse käigus omandatakse baasteadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud baarmeni elukutse omandamiseks. Kui oled avatud suhtleja, naudid tähelepanu, oled loov ning soovid omandada elukutset, mille puhul riigipiirid ei ole takistuseks, siis on Baarmenite Algkoolitus just Sulle! Koolituse lõpus väljastatud tunnistus avab Sulle ukse HORECA sektorisse!

Meelelahutus

Otsid meelelahutust? Soovid saada teadmisi põnevast joogimaailmast? Oled janune uute maitsete järele? Olgu selleks siis kokteilikoolitus ettevõtte jõulupeol, meelelahutuslik kokteilivõistlus suvepäevadel, smuuti koolitus tervisepäeva raames, meelelahutuspakett Sinu parimate sõprade seltsis- me pakume kõike seda ja rohkemgi veel...

Kokteili catering

Mobiilne baarilett võimaldab meil pakkuda kokteili cateringi teenust just Sinule sobivas asukohas. Kutsu meid uue kontori avamispeole, banketile, seminarile või üllata oma pulmakülalisi meeldejääva kokteilibaariga. Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris!

Rendime ruume

EBA Koolituskeskuse hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid pakuvad võimalust erinevate sündmuste läbiviimiseks. Olemas on kogu vajalik esitlustehnika, mis on sobilik väljaspool tavapärast töökeskkonda eduka koosoleku läbiviimiseks või mõne muu tähtpäeva tähistamiseks. Lisateenusena toitlustuse võimalus.

Müüme- ja rendime baaritarvikuid

Müüme kvaliteetseid baaritöövahendeid. Võimalik soetada erinevaid shakereid, baarilusikaid, mensuure, sõelu, kokteilikaunistuste nuge ja palju muud.
Võimalus laenutada erinevaid baaritarvikuid, klaase, mobiilset baariletti, erialaseid raamatuid ja palju muud.

Viimased

sündmused

 • Eesti parimad baarmenid on Brita Kikas ja Georgi Voomets!

  Kolmapäeval, 24.mail Pärnu Rannahotellis toimunud XXIII Eesti Baarmenite Meistrivõistlustel võitis peavõidu ööklubi Maasikas baaridaam Brita Kikas ning Viru Valge Flair show-kategoorias tunnistati parimaks ööklubi Hollywood baarmen Georgi Voomets, kes sõidavad ...

 • Uued Marie Brizard liköörid Avallonelt

  Meil on hea meel teatada, et Koolituskeskusesse on lisandunud lai valik põnevaid Marie Brizard likööre, mida toob maale meie hea toetaja Avallone.

  Artikkel Baltikumi For Events veebilehel

  11-12. mail toimub Baltikumi suurim üritusturundajate konverents Tallinnas.

  Konverentsi raames astuvad üles mitmed maailmas väga tunnustatud turundusvaldkonna esinejad. Külalisi saabub Tallinnasse üle kogu Euroopa.

  EBA Koolituskeskusel on suur rõõm tutvustada kokteili cateringi teenust ...

Meie toetajad