Uudised

Tallinna Teeninduskooli aatriumis selgub täna Eesti parim alkoholivaba kokteil! 🗓

Tallinna Teeninduskooli aatriumis selgub täna Eesti parim alkoholivaba kokteil! 🗓

 

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni poolt korraldatavad VI Eesti Baarmenite Meistrivõistlused alkoholivabade kokteilide valmistamises toimuvad täna, 12.04 algusega kell 13.00 Tallinna Teeninduskooli aatriumis.

 

Võistlustulle asuvad 22 parimat klassikaliste kokteilide valmistajat üle Eesti. Iga võistleja peab valmistama eelvoorus 8 minuti jooksul 5 alkoholivaba kokteili, kusjuures iga kokteil peab sisaldama vähemalt 10 cl Devin aluselist mineraalvett või mulliga allikavett ja seal peab olema piiratud kogus kaloreid (alla 65 kcal/100 ml kohta). Kokteile hindavad Eesti parimad sommeljeed, kokad  ja toidublogijad, kelle hinnatud tulemuste põhjal pääsevad finaali 6 parimat kokteilivalmistajat. Seekordsel võistlusel on žüriis alkoholivabasid kokteile hindamas ka endine Nexuse lauljatar Helen Randmets, kes on viimaseid kuid lapseootel.  Parim kokteilivalmistaja ehk tulevane Eesti meister sõidab Eestit esindama suvel alkoholivabade kokteilide Maailmameistrivõistlustele Prahasse, Tšehhi Vabariiki.

 

Devin´i nimelised Eesti Baarmenite Meistrivõistlused on suurepärane algatus baarmenite esiletõstmiseks  ja teadvustamiseks, et Devin looduslikest pudelivetest on võimalik teha innovatiivseid, originaalseid ja tervislikke kokteile.

 

Tallinna Teeninduskool toetab alkoholivabade kokteilide võistlust, kui head võimalust propageerida tervislikku eluviisi ja anda õpilastele võimalus õppida oma ala meistritelt.

 

Tule ela kaasa meie kokteilimeistritele ja naudi Eesti parimaid Devini pudeliveest meisterdatud alkoholivabasid kokteile!

 

EBA asutati 26. mail 1994 Viru hotellis. Alates 1995. aastast toimuvad igal aastal EBA meistrivõistlused, mille võitja esindab Eestit alates 2000. aastast rahvusvahelisel kokteilide maailmameistrivõistlusel. EBA on alates 1999. aastast IBA täisliige.

Uudised