EBA Koolituskeskus avati veebruaris 2014. Nelja tegevusaasta jooksul on koolitatud tuhandeid inimesi ja edendatud seeläbi Eesti teenindus- ja joogikultuuri.

Mida me

tegelikult teeme?

Koolitame

Meie põhitegevuseks on koolitustegevus, mis jaguneb peamiselt kaheks: joogi- ning teeninduskoolitused, lisaks meelelahutuslikud koolitused. Koolitustele on oodatud ka kõik need, kes pole varasemalt baarindusega kokku puutunud, kuid sooviksid rohkem teada sellest põnevast lõputute võimalustega kokteilikunsti maailmast. Meelepärase koolituse leiab endale igaüks!

Baarmen, kui elukutse

Baarmenite algkoolituse käigus omandatakse baasteadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud baarmeni elukutse omandamiseks. Kui oled avatud suhtleja, naudid tähelepanu, oled loov ning soovid omandada elukutset, mille puhul riigipiirid ei ole takistuseks, siis on Baarmenite Algkoolitus just Sulle! Koolituse lõpus väljastatud tunnistus avab Sulle ukse HORECA sektorisse!

Meelelahutus

Otsid meelelahutust? Soovid saada teadmisi põnevast joogimaailmast? Oled janune uute maitsete järele? Olgu selleks siis kokteilikoolitus ettevõtte jõulupeol, meelelahutuslik kokteilivõistlus suvepäevadel, smuuti koolitus tervisepäeva raames, meelelahutuspakett Sinu parimate sõprade seltsis- me pakume kõike seda ja rohkemgi veel...

Kokteili catering

Mobiilne baarilett võimaldab meil pakkuda kokteili cateringi teenust just Sinule sobivas asukohas. Kutsu meid uue kontori avamispeole, banketile, seminarile, juubelile, pulmapeole või üllata oma külalisi meeldejääva kokteilibaariga. Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris!

Rendime ruume

EBA Koolituskeskuse hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid pakuvad võimalust erinevate sündmuste läbiviimiseks. Olemas on kogu vajalik esitlustehnika, mis on sobilik väljaspool tavapärast töökeskkonda eduka koosoleku läbiviimiseks või mõne muu tähtpäeva tähistamiseks. Lisateenusena toitlustuse võimalus.

Müüme- ja rendime baaritarvikuid

Müüme kvaliteetseid baaritöövahendeid. Võimalik soetada erinevaid shakereid, baarilusikaid, mensuure, sõelu, kokteilikaunistuste tarvikuid ja palju muud.
Võimalus laenutada erinevaid baaritarvikuid, klaase, mobiilset baariletti, erialaseid raamatuid ja palju muud.

Viimased

sündmused

 • Ra- life kombucha nüüd Koolituskeskuse toetaja!

  Ra Life orgaaniline kombucha ja matcha

  Ra Life jookide perekonna “pea” on meie oma pruulikojas aeglaselt fermenteerunud Ra Life kombucha ehk teeseenejook – mõnusa naturaalse mulli ...

 • eba-baarmanide-algkoolitus-banner

  Päevane baarmenite kursus alustab augustis!

  Kas Sa oled alati imetlenud baarmeni ametit?

  Kas Sa soovid omandada eriala, mis võimaldaks töötada ükskõik millises maailma nurgas? Naudid inimestega suhtlemist? Oled hea meeskonnaliige? Unistad olla loominguline ning lasta inspiratsioonil ...

 • EBA Koolituskeskus pakkus rahvusvahelisel üritusturundajate konverentsil kokteile

  Aprillis toimus Tallinnas rahvusvaheline üritusturundajate konverents Baltic For Events Forum, kus pakkusime Victory Spritz kokteile.

  Meie hea toetaja, Liviko portfelli kuuluvad nii Vana Tallinn, kui Fentimans Victorian Lemonade, millest valmistasime tõeliselt ...