KitchenAid tooted EBA Koolituskeskuses ja Sinu kodus!

KitchenAid tooted EBA Koolituskeskuses ja Sinu kodus!

Meil on hea meel, et EBA Koolituskeskuse smuuti koolitustel on meil juba mõnda aega olnud võimalus kasutada köögitehnika tippklassi- KitchenAid tooteid!

Nüüd on meil kasutusel KitchenAidi ARTISAN kollektsiooni blender K400 5KSB4026, mis on kolmeosalise segamissüsteemiga ja nutika kiiruskontrolliga mudel, aidates valmistada ka kõige kõvematest koostisosadest ühtlase ja ideaalse tekstuuriga ning maitsega smuutisid. 

Sobilik ka jääjookide valmistamiseks. Valikus on mitmeid erinevaid trendikaid värvitoone, mis sobituvad igaühe kööki. 

 

Just seetõttu on võimalik EBA Koolituskeskusele spetsiaalselt loodud sooduskoodi abil soetada ka endale meelepärase KitchenAid toote.

Kood annab soodustust -25% kõikidele täishinnaga toodetele ja saab kasutada e-poes: www.kitchen.ee

Kood: SMUUTI2020

Kood tuleb sisestada, peale toote lisamist ostukorvi, lahtrisse “KUPONG” ja kinnitada nupuga “OK”

 

KitchenAid’i ajalugu ulatub juba kaugele 1908.aastasse, kui insener H.Johnson jälgis, kuidas pagar leivataigent raske raudlusikaga segas. Peale mõningast tööd tuli ta välja oma esimese mikseriga. 1919 sündiski esimene planetaarse liikumisega lauamikser kodukokkadele ning “KitchenAid” kaubamärk. 1936 saavutas KitchenAid oma ikoonilise välimuse, mis ei ole oluliselt muutunud tänaseni. 

Tänapäeval katab KitchenAid sortiment kõik koduköögi vajadused, olles samas ajatult moodne ja funktsionaalne disainielement Teie köögis.
KitchenAidi tooteid iseloomustab jõudlus, vastupidavus, lihtsus, ajatu disain ja lai värvivalik.
KitchenAid pakub oma toodetele väga häid garantiitingimusi ning vajadusel professionaalset ja kiiret järelteenindust.