Kontakt

EBA Koolituskeskus

EBA Koolituskeskuses töötavad igapäevaselt kaks särasilmset noort naist, kes täiendavad teineteist ning moodustavad ühtekokku harmoonilise ning hästi toimiva tandemi.

Angelika on Koolituskeskuses töötanud juba selle esimesest päevast ning just tänu talle on Koolituskeskus saanud toimima sel kujul nagu me täna seda näeme. Angelika on olnud Eesti Baarmenite Assotsiatsioonis tegev juba pikki aastaid ning kannab endaga kaasas mahukat kogemustepagasit baarinduses, olles võistelnud edukalt nii Eestis, kui välismaal. Angelika vastutatab igapäevase koolitustegevuse eest, koolitab ise ning abistab kõikvõimalikes erialastes küsimustes.

Heleenil täitub Koolituskeskuses peagi teine aasta. Kuigi Heleen ei ole baaridaami elukutset pidanud, on ta HORECA valdkonnas töötanud nii Eestis, kui välismaal terve oma elu. Heleen vastutab Koolituskeskuse üldise tegevuse eest ning tegeleb aktiivse müügitööga, samuti kõigega, mis puudutab finantse. Majandusvaldkonna teooriaid on Heleen õppinud varasemalt ning on ka praegu Kaubandusökonoomika eriala tudeng. Päringute- ja koostööpakkumiste osas võib pöörduda Heleeni poole.

Heleen Välba

Heleen Välba

Juhataja

Angelika Larkina

Angelika Larkina

Koolituste juht ja koolitajaMeiega saad ühendust võtta kõrvaloleva vormi abil.

Vastame päringutele esimesel võimalusel.

Kuulame alati huviga erinevad ettepanekuid ja pakkumisi.

Oleme väga tänulikud Sinu tagasiside eest!

 

Masina 11, A – korpus, 1. korrus

Tallinn 10144

Telefon: (+372) 6313 788

E- mail: info@barman.ee

Ametlik nimi: EESTI BAARMENITE ASSOTSIATSIOON

Arve number: IBAN EE242200221059072813 Swedbank