Teenused

Pakume kõike vajalikku meeldejääva kokteilipeo läbiviimiseks

Otsid ruume, kus tähistada sünnipäeva, viia läbi meeskonnaüritust või sõbranna tüdrukuteõhtut? EBA Koolituskeskuse ruumid ei jäta kedagi külmaks ning tekitavad hea tuju juba saabudes. Loe lähemalt meie ruumide kohta siit.

 

Planeerid juubelit, pulmapidu või ettevõtte suvepäevasid? Üllata oma külalisi isikupärase kokteilibaariga, millest saab Sinu peo tõeline hitt. Rohkem infot kokteili cateringi kohta leiad siit. 

  

Korraldad suvist aiapidu, meeskonnaüritust kolleegidega või soovid sõpradega üheskoos midagi lahedat ette võtta? Pakume meelelahutuslikku kokteilikoolitust, mis on lõbus, õpetlik ning annab Sulle teadmisi ja ideid koduseks kokteilivalmistamiseks. Loe meelelahutuskoolituse kohta lähemalt siit.

 

Viid läbi seminari või muu ürituse, kuid ei oma suuremas koguses klaase, baaritöövahendeid ega jääd? EBA Koolituskeskuses on kõik vajalik olemas! Loe lähemalt baaritarvikute rendist siit.

 

Kui Sul on endal idee, kuid puuduvad oskused seda teostada, kirjuta meile info@barman.ee ja leiame Sulle sobiliku lahenduse- kõik Sinu meeleoluka kokteilipeo õnnestumise nimel!