Meist

Mis on Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus?

Eesti Baarmenite Assotsiatsioon on 1994. aastal aktiivsete baarmenite poolt loodud mittetulundusühing. Sellest ajast alates on liikmeskond aina kasvanud ning samuti ka Eesti baarmenite tase, mis on rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud. Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni peamine eesmärk on propageerida vastutustundliku joogikultuuri edendamist ning baarmeni ameti väärtustamist.

 

Kakskümmend aastat hiljem, aastal 2014, loodi Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus (edaspidi EBA Koolituskeskus).

 

EBA Koolituskeskus ei ole pelgalt elukutselisi baarmene- ja toitlustusvaldkonnaga seotud inimesi ühendav organisatsioon. Meie 

eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja mitmekülgset koolitusteenust kõigile kokteilimaailmast huvitatutele. Iga kuu toimub mitmeid erineva fookusega ühe- või mitmepäevaseid koolitusi, millede seast leiab meelepärase igaüks. Oodatud on ka kõik need inimesed, kes pole varasemalt baarindusega kokku puutunud, kuid sooviksid omandada uusi teadmisi sellest lõputute võimalustega põnevast kokteilikunsti maailmast. 

Milliseid koolitusi me pakume?

Kõigil huvilistel on võimalus osaleda avatud koolitustel, samuti 

saame viia läbi privaatseid koolitusi nii EBA Koolitusklassis, kui Sinule sobivas asukohas.

– baarmenite alg- ja täiendkoolitused,
– show-baarmenite algkoolitused,
– koolitused erinevate toodete ja joogikategooriate tutvustamiseks,
– kohvijookide valmistamise koolitused,
– kokteilide kaunistuste meisterdamise koolitused,
– alkoholivabade kokteilide- ja smuutide valmistamise koolitused,
– teeninduse- ja müügi koolitused,
– meeskonnatöö koolitused,

 

Oled oodatud EBA Koolituskeskusesse!

Kas Sa otsid meelelahutust? Soovid saada teadmisi põnevast joogimaailmast? Oled janune uute maitsete järele? Olgu selleks siis kokteilikoolitus ettevõtte suvepeol, meelelahutuslik kokteilivõistlus tüdrukute õhtul, smuuti koolitus tervisepäeva raames, meelelahutuspakett Sinu parimate sõprade seltsis- me pakume kõike seda ja rohkemgi veel! Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris!MUA Kairit TuhkanenVideo hilife.

Posted by EBA Koolituskeskus on Neljapäev, 2. märts 2017