Koolitused

Milliseid koolitusi me pakume?

Pakume laia profiiliga koolitusi nii baarmenitele, kui kõigile neile, kes soovivad omandada uusi teadmisi põnevast lõputute võimalustega kokteilikunsti maailmast. 

Täiendkoolitused

Iga kuu toimub mitmeid erineva fookusega ühe- või mitmepäevaseid koolitusi, millede seast leiab meelepärase igaüks. Eelnev kogemus ei oma siinjuures tähtsust. Koolituselt saate kaasa hulgaliselt põnevaid teadmisi, ideid koduseks kokteilivalmistamiseks, koolitusmaterjalid ning mõistagi positiivsed emotsioonid.

 

Meelelahutuskoolitused 

Meelelahutuskoolituste hulgas leidub koolitusi, mis on ühteaegu õpetlikud, kuid suurem rõhk on suunatud justnimelt meelelahutusele. Meelelahutuskoolitused sobivad eelkõige gruppidele alates 10- inimest. Tule kolleegidega või muuda mõni tähtpäev sõprade seltsis eriliseks.

 

Teeninduskoolitused

Teeninduskoolitused sobivad eelkõige neile, kes on HORECA sektoris tööga hõivatud või soovivad oma sellel erialal alles algust teha. Teeninduskoolitus annab mitmekesiseid oskusi, kuidas oma töös igapäevaselt edukalt hakkama saada ning olla tõeliselt särav teenindustalent ning hinnatud meeskonnaliige. Pakume privaatseid teeninduskoolitusi restoranidele- ja baaridele, lähtudes konkreetselt antud ettevõtte eripäradest ning eesmärgist, mida koolituselt oodatakse.

 

Baaripidaja koolitus

Sinu unistuseks on avada oma baar, kuid Sa ei tea millest alustada? Või sul on olemas baar, mis vajab värskendust? EBA koolituskeskus aitab Sind baariinventari valimise, baarisüsteemi loomise, joogikaardi väljatöötamise ja kõige muu juures, mis puudutab kokteili- ja baarimaailma. EBA liikmete hulgas on valdkonna spetsialistid, kes aitavad leida parimad lahendused just Sinu jaoks ning hoida sel viisi kokku nii aega kui raha!