Toetajad

EBA Koolituskeskus on mittetulunduslik organisatsioon. Tänu meie headele toetajatele on EBA Koolituskeskusesse loodud suurepärased võimalused Eesti baarikultuuri edendamiseks läbi õppetöö- oleme Teie panuse eest väga tänulikud!

Üheskoos toetajatega panustame Eesti joogikultuuri arengusse, koolitades välja professionaalseid baarmene ning teadvustades inimestele vastutustundliku tarbimise tähtsust ühiskonnas.   

 

liviko-eba

AS Liviko

AS Liviko valmistab enam kui 70 nimetust alkohoolseid jooke, mille tipus säravad üldtuntud brändid: Vana Tallinna liköörid ja Viru Valge viinad. Mõlemad, nii Vana Tallinn kui ka Viru Valge on saanud Eesti tunnusbrändideks, mida armastatakse koduturul Baltimaades ja hinnatakse kõrgelt eksportturgudel.

www.liviko.ee
tridens-eba

Tridens AS

Meie valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Russian Standard, Yellow Tail, Espiritu, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink ja Mynthon.

www.tridens.ee

Amber Distribution Estonia OÜ

Amber Distribution Estonia on üks suurimaid veini ja kange alkoholi maaletoojaid Eestis.
Ettevõte on SPI Group'i ja Amber Beverage Group'i osa ning esindab Eestis üle 180 erinevat brändi.
Lisaks globaalsetele brändidele nagu Stolichnaya, Jim Beam, Courvoisier, Grant's, Tullamore, Billecart Salmon ja Concha Y Toro, esindab ka baltimaade suurima alkoholitootja, Latvijas Balzams laia tooteportfelli, kuhu kuuluvad Riga Black Balsam, Cosmopolitan Diva ja Moskovskaya.

www.spi-group.com

Pernod Ricard Estonia OÜ

975. aastal kahe Prantsuse aniisiviina tootja, Pernod’ ja Ricard’i ühinemise tulemusena sündinud Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias. Grupi peakontor asub siiani Prantsusmaal ning gruppi kuulub 70 tütarettevõttet enam kui 18000 töötajaga ning üle saja tootmisüksuse üle kogu maailma.

www.pernod-ricard-estonia.com
altia-eba

Altia Eesti AS

Põhja- ja Baltimaade juhtiva alkoholifirma Altia Corporationi tütarettevõte Altia Eesti AS on Eesti suuruselt teine alkoholitootja, mille tegevusest moodustab alkohoolsete jookide tootmine ligi 71 ning import ligi 29 protsenti. Eesti turu osakaal on ettevõtte müügis 69 protsenti ning 31 protsenti läheb ekspordiks. Ettevõtte töötajate keskmine arv oli mullu 80.

www.joogikultuur.ee
mv-eba

MV Eesti OÜ

MV Eesti on ühe suurima Balti riikide kontserni - MG Baltic – üks osa. Praegu on MV Eesti viinade Beluga, Kalashnikov, Stumbras, Kosher, Belenkaya; brändide Imperial XII, Gloria, Imperator; rummide Angostura, Stroh ja Matusalem; džinni Sipsmith; viskide Scottish Leader, Bunnahabhain, Deanston, Nikka ja Kavalan; šampanja Moutard; vahuveinide Rocca dei Forti, Botter, Alita; veinide Bianchi, Farnese, San Marzano, Juan Gil, Chivite, Malesan, Kumala, Kim Crowford; portveinide Graham’s; toonikute Franklin & Sons; mahlade Rauch ja HappyDay; kohvide Mövenpick ja Pelican Rouge; sarvesaia 7Days; vee Nestle Pure Life ja teiste kaubamärkide esindajaks.

www.mv.lt/ee/uudised/

Gemoss Eesti OÜ

Rohkem kui 90 aastat kogemust on MONIN'ist teinud valitud kaubamärgi, gurmee maitsetoodete turul, rohkem kui 100 erineva maitsega mis saadaval 100 erinevas riigis. MONIN pakub võimalusi mida on sama piiramatult kui klientidel on fantaasiat. Me oleme pere ettevõte mis on ehitatud usaldusele: usaldusele meie töötajate vastu ja usaldusele meie esindajate vastu.
Monini siirupeid toob maale Gemoss Eesti OÜ.

www.gemoss.ee; www.monin.com
vichy-classique-eba

Vichy Classique

Vichy Classique sarja kuuluvad karboniseeritud ja karboniseerimata lauaveed, mille puhastamisel on antud viimane lihv hõbeda abil. Vesi on nõnda muudetud erakordselt selgeks ja puhtaks. Vichy Classique karboniseeritud veele on lisatud magneesiumkloriid, kaaliumvesinikkarbonaat, kaltsiumkloriid ja naatriumvesinikkarbonaat – neli inimorganismile kasulikku soola. Vichy Classique Carbonated on saadaval ka sidrunimaitselisena.

www.saku.ee/kataloog/veed/

Fine Brands Estonia OÜ

Fine Brands Estonia OÜ toob maale ning müüb edasi valitud alkohoolsete jookide brände.

www.finebrands.ee

Modo

Modo siirupid on gluteeni- ja laktoosivabad siirupid, mis sobivad kasutamiseks ka kõige nõudlikumale maitsele. Modo siirupeid toodab Sweet ´n´ Syrup Finland OY.

www.modo.fi

Carmen Grupp OÜ

Carmen Grupp OÜ
Carmen Grupp tegutseb toitlustuses juba 20 aastat. Meie kaudu saab kõike – alustades suurejoonelisest catering-üritusest kuni romantilise restoranielamuseni välja. Carmen Gruppi kuuluvad Carmen Catering, Carmen Café kohvikud Kentmannis ja Rotermannis, restoran Korsten Armastus & Hea Toit Kultuurikatlas ja uhiuus Saku Gastropub Rotermannis.

www.carmengrupp.ee

Farwelli Kaubanduse OÜ

Farwell on tegutsenud Eestis juba üle 20 aasta, kus ettevõtte põhisuunaks on varustada kliente kõikide toitlustamiseks vajaminevate profiseadmete ning köögi- ja lauatarvetega. Samas tegeleme ka lauanõude laenutusega. Ettevõte pakub suurköökide terviklahendust, mis hõlmab köögi projekteerimist, tehnoloogilise projekti koostamist, kõiki vajalikke seadmeid ja väikevahendeid ning seadmete paigaldamist. Teenuse lahutamatud osad on koolitused ja hooldus.

www.farwell.ee

Junimperium Distillery OÜ

Junimperiumi lugu sai alguse armastusest kvaliteetse käsi- töödžinni vastu. Soovist luua sümbioos, mis austab sajandi- tevanust pärandit, kuid pakub samas midagi täiesti unikaalset. Selge idee ja visioon ning rohkem kui aasta kestnud väsimatud katsetused maailma parimate kadaka- marjade ja ainulaadsete maitsetaimedega aitasid muuta unistuse reaalsuseks. 2019. aasta alguses avas Junimperium Distillery oma uksed.

https://junimperium.ee/

Momentin Eesti OÜ

Kuulume suurimate sõltumatute alkohoolsete jookide importööride hulka Soome ja Baltikumi turul. Meil on pea 25-aastane kogemus erinevate rahvusvaheliste premiumtoodete turustamisel koduturgudel ja Travel Retailis. Baltikumis oleme seni tuntud eelkõige mitmekülgse kvaliteetõlleportfelli poolest, esindades nii tuntud globaalseid brände kui ka trendikaid käsitööõllesid ja siidreid. Viimastel aastatel oleme aga jõudsalt laiendamas ka Baltikumi ettevõtete veinivalikut. Momentin Grupi käive oli 2018. aastal üle 40 miljoni euro (ilma aktsiisimaksuta) ja kokku sai maale toodud 20 miljonit liitrit kvaliteetseid jooke maailma eri piirkondadest. Hetkel on meil Soomes 40 ja Baltikumis 29 töötajat.

https://momentinbaltics.com/estonia/