Mida me tegelikult teeme?


Koolitame

Meie põhitegevuseks on koolitustegevus, mis jaguneb peamiselt kaheks: joogi- ning teeninduskoolitused, lisaks meelelahutuslikud koolitused. Koolitustele on oodatud ka kõik need, kes pole varasemalt baarindusega kokku puutunud, kuid sooviksid rohkem teada sellest põnevast lõputute võimalustega kokteilikunsti maailmast. Meelepärase koolituse leiab endale igaüks!

Baarmen, kui elukutse

Baarmenite algkoolituse käigus omandatakse baasteadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud baarmeni elukutse omandamiseks. Kui oled avatud suhtleja, naudid tähelepanu, oled loov ning soovid omandada elukutset, mille puhul riigipiirid ei ole takistuseks, siis on Baarmenite Algkoolitus just Sulle! Koolituse lõpus väljastatud tunnistus avab Sulle ukse HORECA sektorisse!

Meelelahutus

Otsid meelelahutust? Soovid saada teadmisi põnevast joogimaailmast? Oled janune uute maitsete järele? Olgu selleks siis kokteilikoolitus ettevõtte jõulupeol, meelelahutuslik kokteilivõistlus suvepäevadel, smuuti koolitus tervisepäeva raames, meelelahutuspakett Sinu parimate sõprade seltsis- me pakume kõike seda ja rohkemgi veel...

Kokteili catering

Mobiilne baarilett võimaldab meil pakkuda kokteili cateringi teenust just Sinule sobivas asukohas. Kutsu meid uue kontori avamispeole, banketile, seminarile, juubelile, pulmapeole või üllata oma külalisi meeldejääva kokteilibaariga. Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris!

Viimased sündmused


 • Uus baarmenite koolitus alustab!

  29. mail alustab uus päevane intensiivne baarmenite algkoolitus!

  Kas Sa oled alati imetlenud baarmeni ametit? 

   

  Kas Sa soovid omandada eriala, mis võimaldaks töötada ükskõik millises maailma nurgas? Naudid inimestega suhtlemist? Oled hea ...

 • KitchenAid tooted EBA Koolituskeskuses ja Sinu kodus!

  Meil on hea meel, et EBA Koolituskeskuse smuuti koolitustel on meil juba mõnda aega olnud võimalus kasutada köögitehnika tippklassi- KitchenAid tooteid!

  Nüüd on meil kasutusel KitchenAidi ARTISAN kollektsiooni blender ...

 • Koolitused lükkuvad edasi!

  EBA Koolituskeskus annab teada, et vähemalt 01.aprillini on kõik koolitused edasi lükatud.

   

  Jätame endale õiguse tulenevalt eriolukorrast riigis muuta koolituste toimumise aega, kuniks koolituste korraldamine ja läbiviimine on kõigi jaoks ohutu. 

   

  Kõik, ...