BA kursuse lõpetanud

Baarmenite Algkursuse on lõpetanud tänaseks juba üle saja õpilase.

Soovime Teile tuult tiibadesse ning lennukaid ideid kokteilide valmistamiseks!

 

 


1. lend - august


Annika Raun, Jaanika Valmsen, Karl Veiram, Aleksandr Starodub, Jana Kukuškina, Ringo Lall, Risto Säinas, Lisett-Marleen Tänav, Fred Jürgen Rubel, Ketlin Polma


2. lend - oktoober


Karl-Ainar Lillemäe, Anne -Liis Rips, Martin Saareväli, Kärolin Raudsepp, Karin Ibus, Henar Ruudna, Merilin Sarv, Silver Mägi, Sten Kriisa, Triin Vaidilaite, Franz Erich Suurevälja


3. lend - veebruar


Sandra Michelle Tamm, Antti Kabrits, Märt Maandi, Merlyn Blumfeldt, Nataly Voolaine, Ilona Shmunk, Stefani Org, Kristjan Jalast, Sheryl Loorits, Kadri Alamaa, Madis Aarpuu, Tõnu Laidla, Siim Kaseorg, Werner Vokk, Patric Platonov


4. lend - juuni


Andri Bode, Kätlyn Nõmm, Sander Mägi, Brett Müller, Kaisa Ülejõe, Riho Teder, Jaanus Ilmjärv, Märt Vagur, Martin Raudsepp, Lauri Lunden


5. lend - august


Anastassia Sois, Iiris - Simona Rao, Mihkel Kahn, Diana Tšistjakova, Daniil Zuravljov, Sirli Kikas, Agnes Kaubi, Marili Villak, Kristo Leier


6. lend - veebruar


Getter Lehtmaa, Anni Antonis, Konstantin Bogdanov, Roland Jaamu, Jarmo Muru, Artjom Fomitšev, Pavel Fedin, Heidi Temper, Kristin Plomberg, Johanna Künnapuu, Sandra Turnas, Priit Karjus, Madis Pertel, Vyacheslav Ilichev


7. lend - märts


Kristina Ljadov, Georgi Leinemann, Ats Kaal, Kaimar Palm, Kerttu - Liina Mahla, Morten Kuul, Signe Valsberg, Kreeta Arusaar, Kati Tikenberg, Carolin Väin, Margot Jäälaid, Siim Tootsi, Marta-Magdaleen Kuningas, Priit Vendelin, Jalo Villem


8. lend - mai


Kristiina-Kadi Kasvandik, Romet Müürisepp, Erik-Erki Elbreht, Kadrian Possul, Marko Ader, Killu - Laura Kiin, Sander Rannus, Kati Tikenberg


9. lend - mai


Jürgen Tiisler, Dmitri Vassiljev, Frank Passer, Alar Salupuu, Sulev Kirst, Urmet Pinsel, Brita Paluoja, Diana Lorber, Dior Nahkur, Markos Lastik, Sander Aedla


10. lend - august


Margit Kuhlberg, Merili Saarna, Karl Tereping, Karl Peet, Vivian Teder, Virko Kuusk, Robert Afontšikov, Chrislin Oja, Artur Haljaste, Sander Rebban, Heiko Kaseorg


11. lend - veebruar


Arne Kukkonen, Daniil Gurkin, Dzheykhun Mamedov, Gerda Trahv, Kristina Jürmann, Mari-Liis Kõiv, Märt Margus, Meeri-Ly Muru, Sander Karbus, Sten Saks, Suvi - Anette Vienola


12. lend - juuni


Ivo Kändla, Katria Helena Komp, Merily Sepp, Helen Albin, Helen Lokko, Killu Pransmann, Verner Lepp, Ingrid Treiman, Hans Kaigas, Urmela Kraas


13. lend - august


Marek Viin, Heloona Kalve, Imre Minjo, Teelia Vanna, Carl Vinkel, Valju Kändla, Ethel Lillemägi, Inga Kõrgemaa, Jevgenija Martõnova, Anneli Laagus, Helena Põdra, Jevgeni Matin


14. lend - detsember


Liisi Rohtung, Merilin Köörna, Annela Tammiste, Lauri Paulus, Siim Jallai, Helena Pinsel, Kristi Piht, Vivika Volar


15. lend - märts


Samy Tammpere, Marina Vager, Anna-Evgeniya Petrova, Meriene Linnasmägi, Mark Tšermenjov, Mark Bubert, Irina Tulzenko, Liis Jürimäe, Vivian Avent, Kreete Kokovkin


16. lend - mai


Sander Otsa, Tõnu Martin, Kevin Piiroja, Pille Toomsalu, Rita Lipp, Johannes Johanson, Ines Mirov, Villu Saard, Peeter Tooming, Henry Kimmer, Oskar Unt, Helen Sai, Anu Kaljuste, Emil Tosenko