Toetajad

EBA Koolituskeskus on mittetulunduslik organisatsioon. Tänu meie headele toetajatele on EBA Koolituskeskusesse loodud suurepärased võimalused Eesti baarikultuuri edendamiseks läbi õppetöö- oleme Teie panuse eest väga tänulikud!

Üheskoos toetajatega panustame Eesti joogikultuuri arengusse, koolitades välja professionaalseid baarmene ning teadvustades inimestele vastutustundliku tarbimise tähtsust ühiskonnas.   

 

liviko-eba

AS Liviko

AS Liviko valmistab enam kui 70 nimetust alkohoolseid jooke, mille tipus säravad üldtuntud brändid: Vana Tallinna liköörid ja Viru Valge viinad. Mõlemad, nii Vana Tallinn kui ka Viru Valge on saanud Eesti tunnusbrändideks, mida armastatakse koduturul Baltimaades ja hinnatakse kõrgelt eksportturgudel.

www.liviko.ee
tridens-eba

Tridens AS

Meie valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Russian Standard, Yellow Tail, Espiritu, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink ja Mynthon.

www.tridens.ee

Amber Distribution Estonia OÜ

Amber Distribution Estonia on üks suurimaid veini ja kange alkoholi maaletoojaid Eestis.
Ettevõte on SPI Group'i ja Amber Beverage Group'i osa ning esindab Eestis üle 180 erinevat brändi.
Lisaks globaalsetele brändidele nagu Stolichnaya, Jim Beam, Courvoisier, Grant's, Tullamore, Billecart Salmon ja Concha Y Toro, esindab ka baltimaade suurima alkoholitootja, Latvijas Balzams laia tooteportfelli, kuhu kuuluvad Riga Black Balsam, Cosmopolitan Diva ja Moskovskaya.

www.spi-group.com

Pernod Ricard Estonia OÜ

975. aastal kahe Prantsuse aniisiviina tootja, Pernod’ ja Ricard’i ühinemise tulemusena sündinud Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias. Grupi peakontor asub siiani Prantsusmaal ning gruppi kuulub 70 tütarettevõttet enam kui 18000 töötajaga ning üle saja tootmisüksuse üle kogu maailma.

www.pernod-ricard-estonia.com
altia-eba

Altia Eesti AS

Põhja- ja Baltimaade juhtiva alkoholifirma Altia Corporationi tütarettevõte Altia Eesti AS on Eesti suuruselt teine alkoholitootja, mille tegevusest moodustab alkohoolsete jookide tootmine ligi 71 ning import ligi 29 protsenti. Eesti turu osakaal on ettevõtte müügis 69 protsenti ning 31 protsenti läheb ekspordiks. Ettevõtte töötajate keskmine arv oli mullu 80.

www.joogikultuur.ee
mv-eba

MV Eesti OÜ

MV Eesti on ühe suurima Balti riikide kontserni - MG Baltic – üks osa. Praegu on MV Eesti viinade Beluga, Kalashnikov, Stumbras, Kosher, Belenkaya; brändide Imperial XII, Gloria, Imperator; rummide Angostura, Stroh ja Matusalem; džinni Sipsmith; viskide Scottish Leader, Bunnahabhain, Deanston, Nikka ja Kavalan; šampanja Moutard; vahuveinide Rocca dei Forti, Botter, Alita; veinide Bianchi, Farnese, San Marzano, Juan Gil, Chivite, Malesan, Kumala, Kim Crowford; portveinide Graham’s; toonikute Franklin & Sons; mahlade Rauch ja HappyDay; kohvide Mövenpick ja Pelican Rouge; sarvesaia 7Days; vee Nestle Pure Life ja teiste kaubamärkide esindajaks.

www.mv.lt/ee/uudised/

Gemoss Eesti OÜ

Rohkem kui 90 aastat kogemust on MONIN'ist teinud valitud kaubamärgi, gurmee maitsetoodete turul, rohkem kui 100 erineva maitsega mis saadaval 100 erinevas riigis. MONIN pakub võimalusi mida on sama piiramatult kui klientidel on fantaasiat. Me oleme pere ettevõte mis on ehitatud usaldusele: usaldusele meie töötajate vastu ja usaldusele meie esindajate vastu.
Monini siirupeid toob maale Gemoss Eesti OÜ.

www.gemoss.ee; www.monin.com
vichy-classique-eba

Vichy Classique

Vichy Classique sarja kuuluvad karboniseeritud ja karboniseerimata lauaveed, mille puhastamisel on antud viimane lihv hõbeda abil. Vesi on nõnda muudetud erakordselt selgeks ja puhtaks. Vichy Classique karboniseeritud veele on lisatud magneesiumkloriid, kaaliumvesinikkarbonaat, kaltsiumkloriid ja naatriumvesinikkarbonaat – neli inimorganismile kasulikku soola. Vichy Classique Carbonated on saadaval ka sidrunimaitselisena.

www.saku.ee/kataloog/veed/

Fine Brands Estonia OÜ

Fine Brands Estonia OÜ toob maale ning müüb edasi valitud alkohoolsete jookide brände.

www.finebrands.ee

Modo

Modo siirupid on gluteeni- ja laktoosivabad siirupid, mis sobivad kasutamiseks ka kõige nõudlikumale maitsele. Modo siirupeid toodab Sweet ´n´ Syrup Finland OY.

www.modo.fi
giffard-eba

Jungent Estonia OÜ

Giffard loodi 1885 aastal ja eesmärgiks on pakkuda parimat - eelistades naturaalset maitset, austades loodust ja inimesi.
Giffard siirupite edasimüüja Eestis on Jungent Estonia OÜ.
Giffard kokteili-, kohvi- ja teesiirupid on kokteilisõprade lahutamatud kaaslased. Tootevalikus on hulgaliselt erinevaid siirupeid. Giffard tooteid müüakse enam kui 50 riigis üle maailma.
Giffard siirupeid toob maale Jungent Estonia OÜ.

www.giffard.com/en

Carmen Grupp OÜ

Carmen Grupp OÜ
Carmen Grupp tegutseb toitlustuses juba 20 aastat. Meie kaudu saab kõike – alustades suurejoonelisest catering-üritusest kuni romantilise restoranielamuseni välja. Carmen Gruppi kuuluvad Carmen Catering, Carmen Café kohvikud Kentmannis ja Rotermannis, restoran Korsten Armastus & Hea Toit Kultuurikatlas ja uhiuus Saku Gastropub Rotermannis.

www.carmengrupp.ee

Farwelli Kaubanduse OÜ

Farwell toob kõikidele oma poodlejateni toitlustusega seotud profiseadmed, köögi- ja lauatarbed ning pakub lisaks ka rendi- ja seadmete hooldusteenuseid.

www.farwell.ee

Nobenaps OÜ

Ettevõte Nobenaps OÜ tegeleb alkoholi hulgimüügiga restoranidele, baaridele ja kauplustele. Nobenapsu idee sai alguse inimeste teadlikuse kasvust mahetoodete vastu, mahe- ja öko toodete suurenevast tarbimisharjumusest ja loomulikult maheda kange napsu puudumisest. Tegemist on mahemärgiga tunnustatud maitseviinaga, mis pakub tarbijale meeldejäävat maitseelamust.

Nobenaps erineb enamikest maitsestatud viina ja likööride tootjatest oma toodetes 100% kasutatava maheda eestimaise tooraine ja naturaalse ning oma eheda maitse poolest.

“Nobenaps” on maitseviinade sari mille esimene üllataja on mustasõstra-piparmündi maitseviin, mis on valmistatud kodumaisest mahepiiritusest ja Eestimaal kasvatatud mahe toorainest. Nobenapsule ei ole lisatud stabilisaatoreid, säilitus-, maitse-, lõhna- ega värvaineid. Puhtus ja tasakaalukus maitsetes ning kauakestev järelmaik on saavutatud vaid toorainetele omaste maitse- ja lõhnaomadustega. Magustamiseks kasutame mahedat eestimaist mett.

www.nobenaps.ee

Austan Loodust Grupp OÜ

Austan Loodust Grupp OÜ jookide valikusse kuuluvad Prantsuse alkoholivaba öko-veinide sari Opia ning Eesti käsitöö-kombucha Ra Life.

Opia alkoholivabad veinid on naturaalsed, öko-viinamarjadest, rikkaliku maitsega, ei sisalda säilitusaineid ega sulfiteid. Sobivad ideaalselt iga sündmuse tähistamiseks ja ka kõige pidulikumaks puhuks. Muuhulgas pakuti Opia hõrke veine mullu Nobeli auhinnagala õhtusöögil.

Ra Life kombucha ehk fermenteeritud teejook on naturaalse mulli ja vähese suhkruga värskendav jook. Kombucha on mõnus nii iseseisvalt nautimiseks kui ka põnevaks maitsenüansiks paljude kokteilide ja smuutide retseptides. Ra Life kombucha on “elus” jook, naturaalselt fermenteerunud ning sel on ka mahetunnustus.

hulgikaup@gmail.com

Distillirium OÜ

Me oleme suured džinnisõbrad ning unistasime sellest, et seda saaks endale kraanist ise lasta. Alguses lasime seda vaid endale rohke jääga täidetud klaasi ja see maitses hästi. Siis lasime sõbrad enda juurde, lasime jala sirgu ja lipsu lõdvaks ja maitses ikka hästi. Nüüd laseme seda ka pudelitesse, et ka Sina saaksid sellest osa. Seda on ilus ka pudelis vaadata, kuid peamiselt on see tehtud nautimiseks, et saaksid lasta headel asjadel enda juurde tulla.

www.distillirium.com

Park Tonic

Park Tonic on Eesti juurtega toonikusari, mis on olnud turul alates 2016 aasta sügisest. See koosneb neljast maitsest, mille seas on klassikaline toonik rosmariiniga, ürditoonik, mango-tšilli toonik ning ainulaadne rabarberitoonik, milles on 25% päris rabarberimahla. Park Tonic sarja toonikud on loodud eelkõige komplimenteerimaks peamiseid koostisosi kokteiliklaasis, jättes sealjuures ruumi maitsete ja aroomide arenemiseks.

Park Tonic on täna saadaval Eesti, Lätis, Taanis ja Saksamaal.

www.parktonic.com

Actimer OÜ

Actimer OÜ eesmärgiks on Eestisse tuua ja tutvustada Iirimaa premium klassi alkohoolseid jooke ja nendega seotud põnevaid ajaloolisi seiku ning traditsioone.
Copeland Distillery asutati 2016. aastal Gareth Irivine’i poolt ning oma nime sai viinavabrik Põhja-Iirimaal asuvate Copeland’i saarte järgi, mida kasutati kuni 20. sajandini tubaka ja alkoholi salakauba veoks Iirimaale.
Copeland Distillery eesmärgiks on luua ja pakkuda üllatavaid ja värskeid käsitöö gin´e. Täna toodetakse Copeland Distillery’s nelja värvi- ja maitseküllast ning looduslikult puhast ginfusiooni, mille valmistamiseks kulub 2-12 nädalat.

https://actimer.eu/