Üllata oma pulmakülalisi isikupärase kokteilibaariga!

Üllata oma pulmakülalisi isikupärase kokteilibaariga!

Juba teist aastat osales EBA Koolituskeskus Pulmad.ee poolt korraldatud pulmamessil. Sel aastal toimus mess imekaunis Kõue mõisas, kus meil avanes võimalus tutvustada pruutpaaridele kokteilibaari teenust.

Pruutpaaridel oli võimalik osaleda pulmatemaatilistel koolitustel, tutvuda erinevate teenusepakkujatega alates õhtujuhtidest, dekoreerijatest, lilleseadjatest, sõrmuste valmistajatest kuni tordi meistriteni. 

 

Loomulikult kuulub ühe pulmapeo juurde ka pidulik jook, et värske noorpaariga kokku lüüa ning maha pidada üks meeldejääv pulmapidu. EBA Koolituskeskus oli pruutpaaridele tutvustamas kokteilibaari teenuseid, mis muudavad pruutpaari niigi pingelise pulmakorralduse märksa lihtsamaks. Meie käest saad isikupärase kokteilimenüüga professionaale kokteilibaari, mis hoolitseb, et külalistel oleks tuju hea ning eelarvele tuleb kasuks ka fakt, et kokteilibaari puhul tarbitakse vähem alkoholi. Samuti lisame menüüsse maitsvaid alkoholivabasid kokteile.

 

Pruutpaaride meelest on kokteilibaar pulmas suurepärane idee ning tasumine toimub avatud pudelite järgi, mistõttu ei ole vajalik varuda ülemäära palju pulmanapsu.

 

Kõigile neile, kes aga ise ei abiellu, kuid kes korraldavad poissmeestepidu ja tüdrukuteõhtut- EBA Koolituskeskus korraldab populaarseid meelelahutuslikke kokteilikoolitusi, mille käigus õpitakse valmistama kokteile ning kes teab, ehk tuleks anda viimaseid päevi vabale poissmehele ka üks proovilepanev ülesanne valmistada sõpradele mõni keerukas kokteil? Meilt on võimalik tellida lausa terve poissmeeste õhtu/ tüdrukuteõhtu pakett koos erinevate teenustega. 

 

Pulmamessil olime esindatud Liviko tooteportfelli kuuluva Martini kokteilidega ning Monini siirupitest valmistatud maitsva käsitöölimonaadiga.