Uued Rooster Rojo tekiilad Amber Distributionilt!

Uued Rooster Rojo tekiilad Amber Distributionilt!

EBA Koolituskeskusesse on saabunud uued Rooster Rojo tekiilad meie hea Sõbra ja toetaja Amber Distribution Estonia OÜ-lt.

Rooster Rojo on uus tegija tekiilaturul. Bränd on vaheaste premium tekiilade ning super premium tekiilade vahel – kvaliteetne 100% agaavist jook, kättesaadav võimalikult paljudele. Kvaliteetne toode, mis on loodud austades ning järgides Mehhiko tekiilategemise traditsioone.  See peegeldub ka toote pudelis, mis on mõneti traditsionaalne, kuid samas ka ainulaadne!

 

Rooster Rojo Blanco on klassikaline ja traditsionaalne tekiila, esmalt magus kuid seejärel tekiilale omapärase piprase maitsega. Lõhnalt värske ja tsitruseline, järelmaitse sujuv ja tugev, kuid meeldiv.

 

Rooster Rojo Reposado on küpsenud vähemalt kaks kuud kasutatud burbooni vaatides, mis annab joogile kerge tammesuse. Värvuselt on toode heina värvi kollakas. Lõhnas on tunda tammesust, küpseid puuvilju ning küpsetatud agaavi. Maitses on selgelt tunda vanilli, karamelli ja küpsetatud agaavi ning järelmaitse on siidjas, soe ja rikkalik.

 

Rooster Rojo Ańejo on vähemalt aasta kasutatud burboonivaatides küpsenud rikkaliku maitsega ning erakordselt sujuv tekiila. Värvuselt tumekollane, merevaigune. Aroomis on tunda selget tammesust, šokolaadi, tubakat ja kohvi. Maitses on samuti selge tammesus ning lisaks vanill, karamell ja küpsetatud agaavi. Järelmaitse on sujuv, vanilline ja tammene, keskmisest pikema kestvusega.

 

NB! tegemist on alkoholiga ja alkohol võib kahjustada teie tervist!