Uued tooted Fine Brands`ilt!

Uued tooted Fine Brands`ilt!

Meie hea toetaja, Fine Brands, on nüüd EBA Koolituskeskuses uute toodetega!

Opihr Oriental Spiced Gin 42.5% – Vürtsikas idamaine džinn, mis on inspireeritud antiiksest vürtsi teekonnast Aasiast Euroopasse. Opihr džinni on lisatud vürtse Indoneesiast, Indiast, Türgist, Itaaliast, Marokost ja Hispaaniast. Džinnis domineerib Marokost pärit koriander, kubeebapipar Indoneesiast ja Tellicherry must pipar indiast. Opihr džinni toodab Inglismaa kõige vanim džinnitootja G&J Distillers(1761).

Opihr džinni serveeritakse premium tooniku ja greibi- või apelsinikoorega. Julgematele võib serveerida ka tšillikaunaga, mis jätab tavapärases kokteilis efektse mulje.

H by HIne VSOP 40% – Konjak, mis mõeldud kokteilide valmistamiseks. H by Hine on kokku segatud 15st eaux-de-vie`dest, mis toodetud Petite ja Grande Champagne apellatsiooni viinamarjadest. Noorim euax-de-vie VSOP`s on 4 aastane.  H by Hine on floraalne ja puuviljane, kergesti joodav konjak. Aroomis on tunda õrna jasmiini,vanilje ja aprikoosi noote, Hine`i konjakimaja on tuntud kui ainus tootja, kes varustab Briti õukonda konjakiga. Selle tõestuseks on igal konjaki karbil olemas selle kohane märgistus.

H by Hine`i võib serveerida puhtalt või kasutada konjakibaasil kokteilides. Kõige klassikalisem oleks konjak ginger ale`iga.

Buffalo Trace Kentuky Straight Bourbon 40% – 6-aastase laagerdusega burboon. Aroomilt vaniljene ja  õrnalt vürtsikas burboon sisaldab lisaks maisile veel rukist ja otra. Buffalo Trace`i toodab maailmas enim auhindu saanud distillery Buffalo Trace Distillery. Sobib serveerida puhtalt või jääga ja viskibaasil kokteilidesse: Old Fashion, Whiskey Sour

Laplandia maitseviinad 37.5%/40% – Laplandia on Soome maitseviina tootja, kes on üks vähestest naturaalsete toorainete kasutajatest viina tööstuses. Lisaks kasutab Laplandia kohalikku Soome vett, mis on teaduslikult tõestatud olema kõige pehmem vesi maailmas. Tootja moto on “Land of Purity”, mida nad väljendavad oma puhtas tooraines.

  • Laplandia Bilberry 40% – ühes liitri tootmiseks kulub pool kilo mustikaid, sobib serveerida erinevate toonikutega värskendavateks kokteilideks. Kõige klassikalisem serveering roosa tooniku ja rosmariini oksaga.
  • Laplandia Espresso 37.5% – maitseviina maitse saadakse päris kohviubadest, sobib serveerida Espresso Martinis, White/Black Russian
  • Laplandia Aureus 40% – murakamaitse üle on tootja kõige uhkem, kuna Lapimaal kutsutakse Murakaid Laplandia kullaks. Ühe liitri valmistamiseks läheb vaja 210 grammi murakaid. Tegemist on kõige kallima toorainega, mida Laplandia kasutab. Sobib serveerida tooniku või õunamahlaga.

Laplandia maitseviina pudeleid kaunistatakse 24-kraadise kullaga.

Põnev fakt: hetkel toimuvad Põhja-Soome ühes ülikoolis uuringud, mis kinnitaksid ametlikult, et kõik vitamiinid ja antioksüdandid marjadest säilivad ka pärast maitseviina tootmist pudelis.

Fireball Cinnamon Whisky 33% – viskibaasil kaneelimaitseline liköör, mis on tuntud, kui lihtsalt shotijoogina, kuid sobib ka kasutamiseks kokteilides. Fireballi segatakse õunamaitseliste toodetega, kas siis õunamahl, õunaliköör. Sobib talvistesse kuumadesse jookidesse. Näiteks: Iiri kohvis võib asendada iiri viski Fireballiga – kaneelifännidele super seest soojendav jook.