Oleme Eesti Baarmenite Assotsiatsioon
mis asutati 33 aktiivse baarmeni ja baaridaami poolt 26. mail 1994. aastal „Viru“ hotellis.

Mida me

tegelikult teeme?

Korraldame üritusi

Korraldame koostöös erinevate alkoholitootjate ja -maaletoojatega baarmenitele kokteilivõistlusi ning esindame Eesti baarmene arvukatel välisvõistlustel.

Kokteilikultuuri edendamine

Meie liikmeskonnas olevad tegusad ja loomingulised baarmenid edendavad läbi oma igapäevatöö, erinevate võistluste ning klubilise tegevuse baari- ja kokteilikultuuri nii Eestis kui laiemalt. Samuti propageerivad meie liikmed igapäevaselt vastutsutundlikku alkoholi tarbimist ja käitlemist.

Väärtustame ametit

Meie eesmärk on väärtustada ja kutsuda ka ühiskonda väärtustama baarmeni vana ja väärikat elukutset.

Ühendame baarmane

Läbi erinevate võistluste ja muude kokkusaamiste aitame nii Eestis kui mujal maailmas töötavatel baarmenitel luua omavahelisi kontakte ja suhelda oma ala spetsialistidega üle terve maailma.

Tõstame alkoholivabade kokteilide kultuuri

Meie eesmärk on suunata inimesi tarbima senisest enam alkoholivabasid kokteile, mis oleksid vähemalt sama maitsvad ning aperatiivsed, kui klassikalised kokteilid. Julgustame kõiki toitlustusettevõtteid laiendama oma menüüd alkoholivabade kokteilidega.

Vastutustundliku tarbimise propageerimine

EBA eesmärk on suunata inimesi vastutustundlikult tarbima. Teeme koostööd teiste samadele eesmärkidele orienteeritud organisatsioonidega.

Viimased

sündmused

Meie koostööpartnerid